Jak probíhá 
logopedická péče?

Na této stránce naleznete vše co potřebujete vědět o logopedické péči. Jsme zde, abychom vám poskytli informace, rady a podporu týkající se poruch komunikace.

Poprvé na logopedii?

Během našeho prvního sezení se společně seznámíme a vyslechneme si vaše důvody pro logopedickou péči a vaše očekávání ohledně naší péče.

Pokud máte k dispozici logopedické nebo jiné lékařské zprávy, budeme vděční, pokud nám je poskytnete. Poslouží nám k lepšímu porozumění vašeho zdravotního stavu. Také nám pomohou zjistit jaká vyšetření nebo terapie jste již absolvovali.

Následně vám představíme co nejefektivnější postup a směr, pro naše následující logopedické sezení.

Jak se objednat?

Objednat se můžete pomocí rezervačního formulář, který vám také umožní vybrat si preferovaný termín.

Pokud vám tento způsob nevyhovuje či máte další otázky, prosím kontaktujte nás skrze emailovou adresu či telefonní číslo.

Průběh logopedické péče

Během jednotlivých logopedických sezení se budeme věnovat přímé práci na zlepšení komunikačních schopností, pravidelně budeme vyhodnocovat vaše pokroky a optimalizovat naši spolupráci směrem k vaší spokojenosti.

1

Zhodnocení pokroku

Nejprve společně prozkoumáme, jak se vám dařilo v komunikačních schopnostech doma od posledního setkání. Můžeme otevřít diskuzi o případných těžkostech, které jste zaznamenali.

2

Kontrola předchozích cvičení

Zaměříme se na případné zlepšení správné techniky či změnu přístupu.

3

Nastavení nových cvičení a jejich vyzkoušení

Navrhneme nové činnosti, které, vám mohou pomoci posílit komunikační dovednosti. Společně si je také vyzkoušíme.

4

Zhodnocení setkání a domluva na dalším termínu

Shrnutí společného setkání, kde zdůrazníme klíčové body a úspěchy. Dohodneme se na dalším postupu a navrhneme termín dalšího setkání.

Rezervujte si termín

Společně k lepší komunikaci.